Προσθήκη thanks στο φόρουμ

Ότι θέλετε να ρωτήσετε ή και να υποδείξετε για την λειτουργία, ρυθμίσεις, κτλ. του Φόρουμ.
Άβαταρ μέλους
Παναγιώτης
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 901
Εγγραφή: 07 Φεβ 2008, 05:43

Προσθήκη thanks στο φόρουμ

Δημοσίευση από Παναγιώτης »

Μια σκέψη: Πολλές φορές έχω νιώσει έντονη την επιθυμία να ευχαριστήσω τους φίλους του φόρουμ για τις αναρτήσεις τους, αλλά δεν το κάνω πάντα με μήνυμα για να μην επιβαρύνω την ροή του θέματος κτλ..

Υπάρχει βέβαια η άποψη της προσθήκης του "thanks" στο φόρουμ, αλλά έχω διαπιστώσει από άλλα φόρα ότι αυτό το thanks αργά ή γρήγορα οδηγεί σε δημιουργία ομάδων συχνά εντόνως αντικρουομένων μεταξύ των μέσα στο ίδιο το φόρουμ (!), κάτι που δεν θέλω να γίνει εδώ στο Αναλόγιον (τουλάχιστον στα φανερά :smile2: ).
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Παναγιώτης την 09 Μαρ 2010, 03:06, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Μέγα μὲν τὸ ἀπερισπάστως προσεύχεσθαι· μεῖζον δὲ καὶ τὸ ψάλλειν ἀπερισπάστως
konman

Απ: Προσθήκη thanks στο φόρουμ

Δημοσίευση από konman »

panayiotis έγραψε:Μια σκέψη: Πολλές φορές έχω νιώσει έντονη την επιθυμία να ευχαριστήσω τους φίλους του φόρουμ για τις αναρτήσεις τους, αλλά δεν το κάνω πάντα με μήνυμα για να μην επιβαρύνω την ροή του θέματος κτλ..

Υπάρχει βέβαια η άποψη της προσθήκης του "thanks" στο φόρουμ, αλλά έχω διαπιστώσει από άλλα φόρα ότι αυτό το thanks αργά ή γρήγορα οδηγεί σε δημιουργία ομάδων συχνά εντόνως αντικρουομένων μεταξύ των μέσα στο ίδιο το φόρουμ (!), κάτι που δεν θέλω να γίνει εδώ στο Αναλόγιον (τουλάχιστον στα φανερά :smile2: ).
Αγαπητε Παναγιωτη εγω προσωπικα δεν συμφωνω με το thanks νομιζω οτι δεν χρειαζεται καθως προδιαθετει γιουχαρισμα αλλα και για τους λογους που προαναφερατε..Βεβαια αυτη ειναι απλως η γνωμη μου.
Να ειστε καλα.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Οδηγίες χρήσης-Ερωτήσεις-Υποδείξεις”